Nejsi registrovaný
Navigace
-> Novinky
-> Kodex
-> Příběh
-> Členové
-> Galerie
-> Kronika
-> Fórum
-> Guildovní obchod
-> Poplatky a guildovné
 
Poslední výpravy
15.03.2016Cyclops Valley Bez pokladu
06.03.2016BloodBez pokladu
22.02.2016DeceitBez pokladu
20.02.2016UQ3Bez pokladu
20.02.2016BloodS pokladem
13.01.2016DecikBez pokladu
11.01.2016CovetousBez pokladu
07.01.2016WrongBez pokladu
07.01.2016Cyclops ValleyBez pokladu
29.12.2015DeceitBez pokladu
Kronika výprav
 
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
 
INSERT command denied to user 'ultima'@'endora.stable.cz' for table 'sign_guilda_online'INSERT command denied to user 'ultima'@'endora.stable.cz' for table 'sign_guilda_online'
Číst diskuzi
Guilda Sign Hlavní fórum Přihlášky Nepřijaté přihlášky
Death Eater
Jméno
Heslo
Registrovat FAQ Seznam uživatelů Dnešní příspěvky Hledat

Tisk diskuze

12-03-2014 01:38 PM Death Eater
Malda

Prasič


Příspěvek: 104
Založený: 18.04.11
Máš ještě něaké jiné postavy kromě těch co jsi napsal ?
 
Nepřítomen
12-03-2014 02:13 PM RE: Death Eater
Avatar člena

Death Eater
Lamka
Ňubík


Příspěvek: 9
Založený: 08.03.14

Úroveň upozornění 0
mám craftíka (NAruto Uzumaky) a wampíka Imiriam, se kterým sem kupodivu byl adeptem v Signu, ale to je davno. Ale ty vůbec nehraju, maximálně v dole či na míchání. Pak mám ještě rangera, ale to je delší příběh a je taky důvodem, proč je Eli proti. A pak dost nb postav co sotva vyšli z dolu a nestojí ani za zmínku.

Z dřívějška mám i omylem PK ( train ) tak jsem kdysi dávno chvíli běhal, ale po tom co sem zabil max 1-2 a asi 20x chcipnul s refem, sem si řekl, že pvp není moje parketa Grin

-----------------------------------------------------------------
Upřímně je mi jasné, že mé šance jsou malé, ale jestli je tam nějaká naděje, tak se ji chytím a pokusím využít
Hrdinstvím není zabít, ale nechat žít.
 
Nepřítomen
12-03-2014 02:26 PM RE: Death Eater
Malda

Prasič


Příspěvek: 104
Založený: 18.04.11
Aha a proč nám to neřekneš rovnou... Smile takže si měl dříve už jiné postavy a podobně a počítám že ten nick Deatheater je taky něaký tvůj výmysl... By jsi nám mohl přestát třeba lhát to ti moc nepomůže. A že máš nebo měl jsis Eli něaký spor to se týká cele guildy. Tak by si to mohl už vyklopit všechno. Smile
 
Nepřítomen
12-03-2014 02:50 PM RE: Death Eater
Avatar člena

Death Eater
Lamka
Ňubík


Příspěvek: 9
Založený: 08.03.14

Úroveň upozornění 0
No dobra, Death Eater je název z Anime.
A s Eli to bylo takhle: Kdysi, kdysi dávno jsem hrával svoji první postavu, rangerku jménem Pipca Ponosková. Už ani nevím kdo to byl ale někomu sem postavu půjčil s tím že ji prý vytrénuje. Varoval jsem ho, že účet je můj a jednoho dne o něj zažádám z5. Pak jsem přestal hrát a postava se nejspíš dostala k Eli. Ta ji trénovala a já před lety na to přišel. Nechal jsem to bejt a minulé léto kamarád zakládal guildu a mnoho mích kamarádu začínalo hrát a my neměli tamera. S kombinací rumu, coly, limetky, třtinového curku, máty a větším množstvi trávy, jsme zažádali o postavu z5. Měl jsem na to právo, jako vy teď máte právo mě poslat do háje.

Ještě jsem se nezmínil, že jsem byl chvíli v Kauflanders, ale ta guilda skončila dřív než začala, problém byl, že se všichni členové znali osobně a dungeony probíhali tak, že jsme se sesli v hospe u piva a občas kecali o UO

Už asi nic netajím, na DP hraju jen se dvěma lidma (Destrukce z Hor a Frank Horringam) jinak tu nikoho neznám

Kdyby ste náhodou chtěli vědět, jak se to slavné PK jmenuje, tak je to Gustík Oříšek, obávaná hrozba z Jeslí Grin
Hrdinstvím není zabít, ale nechat žít.
 
Nepřítomen
Přejít na fórum:
Forum powered by fusionBoard
Sdílet tuto diskuzi
URL:
BBcode:
HTML: