Nejsi registrovaný
Navigace
-> Novinky
-> Kodex
-> Příběh
-> Členové
-> Galerie
-> Kronika
-> Fórum
-> Guildovní obchod
-> Poplatky a guildovné
 
Poslední výpravy
15.03.2016Cyclops Valley Bez pokladu
06.03.2016BloodBez pokladu
22.02.2016DeceitBez pokladu
20.02.2016UQ3Bez pokladu
20.02.2016BloodS pokladem
13.01.2016DecikBez pokladu
11.01.2016CovetousBez pokladu
07.01.2016WrongBez pokladu
07.01.2016Cyclops ValleyBez pokladu
29.12.2015DeceitBez pokladu
Kronika výprav
 
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
 
INSERT command denied to user 'ultima'@'endora.stable.cz' for table 'sign_guilda_online'INSERT command denied to user 'ultima'@'endora.stable.cz' for table 'sign_guilda_online'
Číst diskuzi
Guilda Sign Hlavní fórum Přihlášky Nepřijaté přihlášky
Nevada Jack
Jméno
Heslo
Registrovat FAQ Seznam uživatelů Dnešní příspěvky Hledat

Tisk diskuze

10-03-2014 03:07 PM Nevada Jack | Upravil/a Nevada Jack 10-03-2014 03:09 PM
Nevada Jack
Lamka
Ňubík


Příspěvek: 5
Založený: 10.03.14

Úroveň upozornění 0
Čáo,

mé jméno na světě dark paradise je Nevada Jack. Patřím mezi navrátilce po x letech. Aktuálně hraju UO asi měsíc a půl. Z dřívějšího působení mě zůstal pouze kraftík Pietro(skilly max, žádná specializace) a Mág Nevada Jack , který bohužel skilly max neměl, ale zapracoval jsem a magery mám 94rl, 50heal , resist 80 , hid 40 ,e.i. 40. Jelikož jsem s mágem neměl žádnou zkušenost z minulosti, nečekejte zpočátku zázraky. Zatím jsem stihl proběhat mapky pokladů lvl1-4 a nějaké low dungy jako dec,wrong,kyklopy,water,yomo . na něco zajímavějšího nebyli lidi a to je jeden z důvodů proč bych se rád přidal do vaší guidy , potkal jsem hráče thenoob a na jeho doporučení jsem prolezl vaše stránky a zjistil, že jste aktivní a chodíte i pro mě neznámé dungy do kterých bych se rád podíval. Ale hlavně ze začátku bych uvítal někoho ochotného mě přiučit a zdokonalit mé hráčské(mágovské) schopnosti.

ad1: ještě tréním vampíka Farkassino, rád bych si prošel brujahem - dříve jsem hrál vampíra The Balrog(guilda guardians,genesis co si pamatuji), prolezl jsem s nim i nejake další dungy jako shame,cove,pride,nějakou část desp.

ad2: co bych vám řekl o sobě? jsem rozený h(H)radečák(1990) co vím říkají mě Fando Franto asi proto že rád hraji a sleduji fotbal. nemám rád zakouřený prostředí a špatný žrádlo Smile

ad3: herní čas je zatím dopoledne x večerní hodiny - od dubna dojde ke změnám ve volném čase .. poslední týden díky přestavbě pokoje , nemám pc ve vhodném prostředí ..

ad4: ts založím(používal jsem steam) , mikrofon mam , mapu mam , icq 671 502 162

diky a čau
 
Nepřítomen
10-03-2014 03:58 PM RE: Nevada Jack
Avatar člena

Eliza
2
Veterán


Vfinan

Příspěvek: 293
Založený: 01.11.09
Ahoj,a nejsi nas soused v Maginu?Wink
Co slyším, to zapomenu. Co vidím, si pamatuji. Co si vyzkouším, tomu rozumím.
 
Nepřítomen
10-03-2014 04:09 PM RE: Nevada Jack
Nevada Jack
Lamka
Ňubík


Příspěvek: 5
Založený: 10.03.14

Úroveň upozornění 0
přesně tak Smile akorát jsme se nastěhovali Pfft
 
Nepřítomen
11-03-2014 06:38 AM RE: Nevada Jack


Ňubík


Příspěvek:
Založený: 01.01.70
Věk: 2024
Ahojda, vítám te tu, koukam ze jsi taky hradecak tak to si budeme rozumět :-) jinak jsme momentálně hodne aktivni a s nami se urcite podivas i do nekterych novych dungu :-) hodne stesyi
 
Nepřítomen
11-03-2014 09:48 PM RE: Nevada Jack
Malda

Prasič


Příspěvek: 104
Založený: 18.04.11
Ahoj Vítej Za vampika chvalim lepsi dmg než mága ale mág taky dobrý čím více schopných mágů tím lípe... Jinak plánuješ i specku na vampa ? popřípadě jakou ? A máš v plánu i jinou postavu ??
 
Nepřítomen
12-03-2014 10:50 AM RE: Nevada Jack


Ňubík


Příspěvek:
Založený: 01.01.70
Věk: 2024
Ahoj pane :-))))))))))
Včera jsme zaběhaly mapky,Nebylo to špatné, Slišel jsem že ste měli večer i hrátky, s červenýma:-) , Dneska mužeme zajít dung nějaký, a vyzkoušet v terénu :-) , Jinak kdybys něco potreboval,Tak Malda, A glum pomužou, nebo kdybys potreboval,Já ti rád pomužu poradím :-) Ad se daří, Preji hodně ůspěchu
 
Nepřítomen
12-03-2014 11:31 AM RE: Nevada Jack
Nevada Jack
Lamka
Ňubík


Příspěvek: 5
Založený: 10.03.14

Úroveň upozornění 0
diks , jojo levaka jsme potkali , ale sem rád že mám nastaveno na pvm a ani kvf a paru na last atp aktualne nejedu takze sem tam byl dost k nicemu , navíc jsem se zcrimoval tak sem tam pak ani nemohl zpet , tezky fail.

Pokud budu časově dávat dnes, tak můžem někam skočit.

k tomu vampikovi: teprve jsem dokončil wrestling , o klanu jsem moc nepřemýšlel , nejspíše gangrel , mám rád vampa kvůli morfu a tenhle by měl být nejsilnější

další postavy jsem zatím moc neplánoval .. začal jsem ale trochu s inscriptem , ale to bude na dlouho
 
Nepřítomen
14-03-2014 02:39 PM RE: Nevada Jack
Malda

Prasič


Příspěvek: 104
Založený: 18.04.11
Tak co jak jsi na tom s treninkem a podobne ?? Už se cítíš na něaký ůkol ?? Smile
 
Nepřítomen
Přejít na fórum:
Forum powered by fusionBoard
Sdílet tuto diskuzi
URL:
BBcode:
HTML: