Nejsi registrovaný
Navigace
-> Novinky
-> Kodex
-> Příběh
-> Členové
-> Galerie
-> Kronika
-> Fórum
-> Guildovní obchod
-> Poplatky a guildovné
 
Poslední výpravy
15.03.2016Cyclops Valley Bez pokladu
06.03.2016BloodBez pokladu
22.02.2016DeceitBez pokladu
20.02.2016UQ3Bez pokladu
20.02.2016BloodS pokladem
13.01.2016DecikBez pokladu
11.01.2016CovetousBez pokladu
07.01.2016WrongBez pokladu
07.01.2016Cyclops ValleyBez pokladu
29.12.2015DeceitBez pokladu
Kronika výprav
 
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
 
INSERT command denied to user 'ultima'@'endora.stable.cz' for table 'sign_guilda_online'INSERT command denied to user 'ultima'@'endora.stable.cz' for table 'sign_guilda_online'
Číst diskuzi
Guilda Sign Hlavní fórum Přihlášky Nepřijaté přihlášky
Prihlaska - Akron
Jméno
Heslo
Registrovat FAQ Seznam uživatelů Dnešní příspěvky Hledat

Tisk diskuze

06-10-2015 04:00 PM Prihlaska - Akron
Akron
Lamka
Ňubík


Příspěvek: 3
Založený: 05.10.15
Budte zdravi!

jmenuji se Akron a jsem homeless! Jista mlada slecna Maria me pred nedavnem nasla polomrtveho v naproste tme kdesi uprostred stok mezi krysami, kam jsem se vidal pro kousek jidla a preckat bourlivou noc. Potesila me vlidnym slovem a mezi reci se take zminila o jistem starobylem spolecenstvi... spolecenstvi neohrozenych dobrodruhu, kteri nemaji strach utkat se o slavu a ohromna bohatstvi s mocnymi monstry v jejich doupatech, kriptach a jeskynich. Pamatuji si dobre na ta slova... "Pokud budes chtit vedet vice, jdi a hledej Znameni!" Pote se rozloucila a zmizela kdesi v hlubinach stoky. Jeji posledni slova mi vrtala hlavou az do svitani... Po bezesne noci jsem se rozhodl opustit zdanlive bezpecne utociste stok, vyhrabal jsem z kapes posledni zbytky reagentu, zaseptal slova moci a vydal se do sveta hledat Znameni...

Narodil jsem se v malem ostrovnim meste Magincia. Od detstvi jsem tihnul k temne magii, ktera me jistym zpusobem velmi fascinovala. Meho zajmu si vsiml take Lord Raxxes (mistr cechu necromantu), ktery me vzal do sveho uceni. Po dosazeni mistrovstvi jsem se seznamil s cleny temneho spolku 'Sadorovy duse' (+S+), se kterymi jsem po mnoho let decimoval nejstrasnejsi monstra, ktera obyvaji Temny Svet. Nikdy jsem vsak nepodlehl strasnym a zvrhlym choutkam nekterych bratri, kteri se nezdrahali zabijet nevinne dobrodruhy. Asi pred sedmi lety jsem se ulozil k dlouhemu spanku, ze ktereho jsem se pred mesice probudil... Jake bylo me rozcarovani, kdyz jsem zjistil, co se za tu dobu vsechno udalo, zmenilo... Take jsem ve svete hledal me verne bratry a sestry... marne.

Mam spostu bratru a sester, kteri jsou roztrouseni vsude po sirem svete Britainskem a kteri (vice ci mene) ovladaji mistrovstvi v rozlicnych ucenich. Prvni sestra je mistryni remesel, je velmi sikovna a umi zhotovit kde co, zatim se jeste nespecializovala na zadne konkretni odvetvi. Druha sestra je valecnice, ovlada boj s mecem a temer boj s kopim, take bez uzsiho zamereni. Treti sestru v detsvi pokousalo jakesi zvire a od te doby jsem ji nevidel. Proslycha se, ze blouma kdesi v podzemnich kriptach pobliz Yewu. Dokonce koluji zvesti, ze je velmi schopnou bojovnici, ktera obstoji v jakemkoliv boji... zda se jedna o pravdive historky, nevim... Muj nesjstarsi bratr byl take napaden zviretem, od te doby je mucen neustalou zizni po krvi... je z nas ze vsech nejmocnejsi, ale jiz dlouha leta o nem nikdo nic neslysel... nejmladsi bratr teprve pred nedavnem nastoupil do uceni, ktere se specializuje na posilovani a leceni ranenych. Vede si prej dobre, ale jeste se ma hodne cemu ucit...

Tot ve strucnosti muj pribeh, pokud by Vas detailneji cokoliv zajimalo, klidne se ptejte...

V realu se jmenuju Petr, je mi 30, sem z jizni Moravy, ale od vysky ziju a pracuju (QA v DELLu) v Ostrave. Na hrani nemam samozrejme uz tolik casu, jako pred lety. Ale nejaky rychlejsi dungeon vecer by nemel byt problem (top dungy na 7+ hodin asi uz nedam)... Potrebuju se nejdriv zase rozklikat, takze mi klidne davejte nejake ty (rozumne) questiky ostosest.
Jo a prej ted existuje neco lepsiho nez Yoko, nejaky Fenix (to za mych dob nebylo povoleno), tak s tim bych asi pripadne taky potreboval pomoci, pokud by bylo mozno... prej se s tim lepe prska a bavil jsem se s GM a ten rikal, ze v soucasnosti jsou dungy koncipovane na hrani prave s timto podpurnym softikem, ze bez toho je to ted tezsi...

Tot z me strany vse, pripadne dotazy rad zodpovim a na qesty netrpelive cekam...
 
Nepřítomen
06-10-2015 06:58 PM RE: Prihlaska - Akron
Avatar člena

Eliza
2
Veterán


Vfinan

Příspěvek: 293
Založený: 01.11.09
Ahoj a vitej,prihlaska napsana moc krasne.Takze jak jsem pochopila ty mas nekra,toho jsem potkala v cechu krys,a pak mas jeste jeky povolani?Krafta?Klerika?Co bys rad hral,prska,nebo buchnu?
Co slyším, to zapomenu. Co vidím, si pamatuji. Co si vyzkouším, tomu rozumím.
 
Nepřítomen
06-10-2015 07:32 PM RE: Prihlaska - Akron
Akron
Lamka
Ňubík


Příspěvek: 3
Založený: 05.10.15
Jojo mam toho vice... Driv jsme hravali s rodinou. Bratr chodil maga nebo ranga a bratranci ranga a pala - tyto accounty spravuje uz dlouha leta rodinny kamarad. Sestra hravala wara nebo vampa a ja necra, vampa, crafta a ted zkousim clera (cler je zatim nb, ale makrim ho at je brzo dunguschopny, pripadne pvp schopny). Dungovat muzu podle potreby, je mi celkem jedno, co pujdu... akorad jak jsem psal, musim se rozklikat... popripade dodelat questy, specializace (pokud bude treba).
 
Nepřítomen
07-10-2015 06:08 PM RE: Prihlaska - Akron
Avatar člena

Glum

Prasič


Příspěvek: 81
Založený: 04.07.13
Bydliště: Galanta
Věk: 54
Ahoj a vitaj,
Som rád,že si sa rozhodol pre našu guildu.
Tvoja prihláška je jedna z najlepších čo som kedy čítal.
Budem rád,keď si pridáš členov na ICQ.Nejaký qestík už spolu vymyslíme,zatiaľ trénuj čo ešte potrebuješ.
GrinGrinGrinGrin
 
Nepřítomen
08-10-2015 01:56 PM RE: Prihlaska - Akron
Roby
Lamka
Drbna


Příspěvek: 25
Založený: 04.05.15
Ahoj a vitej. Jak uz rekl Glum, prihlaska napsana vybranym slohem. Je jasne, ze lingvisticky a intelektualne mezi nas krasne zapadnes Smile Tesim se na spolecne dungovani Smile Pokud jde o phoenixe, koluji tu ruzne verze, ktere uz maji vse potrebne nainstalovane. Ja osobne sem si proslapaval cestu sam a nainstaloval zaklad a do nej prihraval scripty dle potreby. Nejsem programator, se zakladnimi vecmi rad poradim/pomuzu. Programatorske hricky ale resit umime, par sikovnych koderu mezi nami je.
 
Nepřítomen
11-10-2015 09:15 AM RE: Prihlaska - Akron
Avatar člena

Drobek
chuligán
Rozumbrada


Příspěvek: 47
Založený: 27.03.15
Čau, co trochu aktivity? přidej si lidi na icq a občas někomu napiš na dung at vidíme co v tobě je Smile
 
Nepřítomen
11-10-2015 09:41 AM RE: Prihlaska - Akron
Akron
Lamka
Ňubík


Příspěvek: 3
Založený: 05.10.15
Diky, jsem rad, ze se Vam prihlaska libi, v praci cloveka napadne ledacos, kdyz se zrovna nudi... Smile Jinak lidi jsem si na icq pridal, pokud jsem nekoho opomnel, tak to neumyslne. Aktivni jsem, potazmo in game jsem temer kazdy den a delam to, co mi bylo receno, trenuju, makrim a solo harwim. Obepisovat na icq jednotlive lidi a otravovat, jestli by neco nahodou nesli mi prijde neefektivni. Kdyz neco pujdete a budete mit misto, tak klidne pisnete... pripadne poprosim o pristup na nejakou mapu (klidne i neoficial, dokud si nezyskam Vasi duveru) a tam uz neni problem cokoliv domluvit a zajit...
 
Nepřítomen
Přejít na fórum:
Forum powered by fusionBoard
Sdílet tuto diskuzi
URL:
BBcode:
HTML: